Tezosar 500 SC
  • Niedostępny
  • Tezosar 500 SC

Tezosar 500 SC

362,87 zł brutto
(335,99 zł netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 364,28 zł
Ilość
Niedostępny
Tezosar 500 SC pobierany jest głównie poprzez korzenie chwastów i w niewielkim stopniu poprzez ich liście, powoduje zakłócenia w procesie fotosyntezy, wywołując w pierwszej kolejności chlorozy liści widoczne w szczególności w przestrzeniach międzynerwowych, a także na brzegach i wierzchołkach. Etykieta środka ochrony roślin Tezosar 500 SC.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

< Tezosar 500 SC

Herbicyd selektywny o działaniu układowym, stosowany doglebowo, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą (SC). Niszczy chwasty od fazy kiełkowania do fazy 4 liści. Środek ogranicza wschody chwastów przez 6-8 tygodni po wykonaniu zabiegu. Umiarkowane opady i ciepła pogoda sprzyjają działaniu środka.

8 innych produktów w tej samej kategorii: