Moddus Start 250 DC
  • Moddus Start 250 DC
  • Moddus Start 250 DC
  • Moddus Start 250 DC

  Moddus Start 250 DC

  SYNGENTA
  996,42 zł
  Jednostka
  • 5L
  • 20L
  Ilość
  Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
  Moddus Start 250 DC to środek z grupy regulatorów wzrostu roślin w formie koncentratu dyspergującego. Środek stosuje się w celu zapobiegania wyleganiu pszenicy ozimej, jęczmienia ozimego i jarego, żyta ozimego i jarego, pszenżyta ozimego uprawianych w technologiach intensywnych.

  Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

  Moddus Start 250 DC

  Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych. Środek pobierany jest głównie przez liście i źdźbła zbóż, a następnie przenoszony do tkanek merystematycznych zapobiegając nadmiernemu wydłużaniu się międzywęźli. Skrócenie i usztywnienie źdźbeł zbóż zapobiega wyleganiu łanu. Nie powoduje redukcji długości korzeni i masy rośliny.

  Zawartość substancji czynnej:
  - trineksapak etylu (związek z grupy cykloheksanodionów) 250 g/l (24,2 %).
  hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

  12 innych produktów w tej samej kategorii: