Zaprawa Premis 025 FS
  • Brak w magazynie
  • Zaprawa Premis 025 FS

Zaprawa Premis 025 FS

BASF
94,89 zł brutto
(87,86 zł netto)
Ilość
Brak w magazynie
Zaprawa Premis 025 FS jest środkiem grzybobójczym, w formie płynnego koncentratu do zaprawiania nasion. Środek o działaniu systemicznym przeznaczony do zaprawiania ziarna siewnego zbóż ozimych i jarych w celu ochrony przed chorobami grzybowymi, w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw płynnych. Środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników profesjonalnych.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Zaprawa Premis 025 FS

Premis 025FS jest środkiem grzybobójczym, w formie płynnego koncentratu do zaprawiania nasion. Środek o działaniu systemicznym przeznaczony do zaprawiania ziarna siewnego zbóż ozimych i jarych w celu ochrony przed chorobami grzybowymi, w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw płynnych.

Substancja aktywna:

  • tritikonazol 25g/l

Stosowanie:

  • Środek przeznaczony do zaprawiania ziarna siewnego zbóż ozimych i jarych

Sporządzanie cieczy użytkowej:

Należy ściśle przestrzegać dawkowania środka. Przed użyciem wstrząsnąć zawartością opakowania. Zawiesinę do zaprawiania sporządzić w zbior niku zaprawiarki lub w oddzielnym naczyniu. Najpierw wlać odmierzoną ilość wody, następnie dodać odpowiednią ilość zaprawy dokładnie mieszając. Opróżnione opakowanie przepłukać trzykrotnie wodą, a popłuczyny wlać do zbiornika zaprawiarki z cieczą użytkową. Zaprawianie przeprowadzać w zaprawiarkach mechanicznych o ruchu ciągłym lub porcjowych zgodnie z instrukcją obsługi danej zaprawiarki. Zaprawiać bez przerw w pracy zaprawiarki, aby uniknąć zasychania zaprawy.

8 innych produktów w tej samej kategorii: