Zaprawa Maxim Star 025 FS
  • Niedostępny
  • Zaprawa Maxim Star 025 FS
  • Zaprawa Maxim Star 025 FS

Zaprawa Maxim Star 025 FS

SYNGENTA
436,78 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 424,40 zł
Ilość
Niedostępny
Zaprawa Maxim Star 025 FS Fungicyd w formie płynnego koncentratu zawiesinowego (FS), o działaniu kontaktowym i układowym, przeznaczony do zaprawiania w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw ciekłych i zawiesinowych, w celu zwalczania chorób grzybowych.

Środek o działaniu kontaktowym i układowym przeznaczony do zaprawiania ziarna siewnego jęczmienia ozimego i jarego oraz owsa.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Zaprawa Maxim Star 025 FS

Maxim Star 025 FS to środek grzybobójczy w formie płynnego koncentratu zawiesinowego, o działaniu kontaktowym i układowym, przeznaczony do zaprawiania w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw ciekłych i zawiesinowych ziarna siewnego jęczmienia ozimego i jarego oraz owsa, w celu zwalczania chorób grzybowych. Środek zawiera dwie substancje czynne o różnym mechanizmie działania: cyprokonazol, związek triazolowy, należący do grupy inhibitorów syntezy steroli - SBI (wg FRAC Grupa 3) i substancję czynną fludioksonil (związek fenylopirolowy z grupy inhibitorów transdukcji sygnału, wg FRAC Grupa 12).

Agrofag:Pleśń śniegowa, Głownia pyląca jęczmienia, Pasiastość liści, Zgorzel siewek, Plamistość siatkowa, Głownia pyląca

Zawartość substancji czynnych:
cyprokonazol (związek z grupy triazoli) 6,25 g/l (0,59%),
fludioksonil (związek z grupy fenylopiroli) 18,75 g/l (1,78%).

Sporządzanie zawiesiny do zaprawiania:
Ściśle przestrzegać właściwego dawkowania środka. Zawiesinę sporządzić w zbiorniku zaprawiarki lub oddzielnym naczyniu. Najpierw wlać odmierzoną ilość wody, następnie dodać odpowiednią ilość środka i dokładnie wymieszać. Opróżnione opakowania przepłukać trzykrotnie wodą, a popłuczyny wlać do zbiornika zaprawiarki z cieczą użytkową. Zaprawiony materiał siewny powinien być dokładnie i równomiernie pokryty środkiem. Zaprawiać w zaprawiarkach mechanicznych o ruchu ciągłym lub porcjowych zgodnie z instrukcją obsługi danej zaprawiarki. Zaprawiać bez przerw w pracy zaprawiarki, aby uniknąć zasychania zaprawy. Po pracy aparaturę dokładnie wymyć.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

12 innych produktów w tej samej kategorii: