Fernando Forte 300 EC
  • Fernando Forte 300 EC

Fernando Forte 300 EC

CORTEVA
116,55 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 113,25 zł
Jednostka
  • 1L
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Fernando Forte 300 EC to środek chwastobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania jednorocznych i wieloletnich chwastów dwuliściennych na użytkach zielonych. FERNANDO FORTE 300 EC przeznaczony jest do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych.

Chwasty wrażliwe: babka lancetowata (do 8 liści), gwiazdnica pospolita, krwawnik pospolity, mniszek lekarski, pokrzywa zwyczajna, szczaw zwyczajny Chwasty średnio wrażliwe: ostrożeń polny

Chwasty średnio odporne: jaskier rozłogowy

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: