Venzar 80 WP
  • Venzar 80 WP

Venzar 80 WP

FMC
176,56 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 171,56 zł
Jednostka
  • 0.5KG
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Venzar 80 WP jest herbicydem selektywnym o działaniu układowym, stosowanym doglebowo lub nalistnie, występującym w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej. Zgodnie z klasyfikacją HRAC substancja czynna lenacyl zaliczana jest do grupy C1.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Venzar 80 WP

Venzar 80 WP jest herbicydem selektywnym o działaniu układowym, stosowanym doglebowo lub nalistnie, występującym w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej. Zgodnie z klasyfikacją HRAC substancja czynna lenacyl zaliczana jest do grupy C1. Substancja czynna środka - lenacyl hamuje proces fotosyntezy w roślinach chwastów. Jest ona pobierana przez korzenie chwastów. Pierwsze objawy działani liściach, następnie nekrozy i zamieranie chwastów w fazie wschodów, ewentualnie brak wschodów chwastów. Przedstawione poniżej spektrum wrażliwości na środek opracowano głównie w oparciu o wyniki badań skuteczności środka stosowanego w układzie dawek dzielonych.

Chwasty wrażliwe: dymnica pospolita, fiołek polny, jasnota purpurowa, jasnota różowa, niezapominajka polna, poziewnik szorstki, przetacznik perski, rdest powojowy (rdestówka powojowata), rdest ptasi, rumian polny, tasznik pospolity, tobołki polne, wilczomlecz obrotny, żółtlica drobnokwiatowa.

Chwasty średniowrażliwe: gwiazdnica pospolita, komosa biała, samosiewy rzepaku.

Chwasty średnioodporne: bodziszek drobny, rumianek pospolity.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: