Fitter 479.8 EW
  • Brak w magazynie
  • Fitter 479.8 EW

Fitter 479.8 EW

419,63 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 407,74 zł
Ilość
Brak w magazynie
Fitter 479.8 EW to insektycyd i akaracyd w formie w formie emulsji (olej w wodzie) do rozcieńczania wodą (EW). Na roślinie działa powierzchniowo. Na szkodniki działa kontaktowo poprzez uszkodzenie kutikuli i następnie wnikając do ciała owada powoduje zaburzenia w osmoregulacji i wymianie gazowej.Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Fitter 479.8 EW


Wykazuje skuteczność w zwalczaniu owadów i roztoczy w stadium larwy, postaci dorosłej, a w niektórych przypadkach również jaja.
Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych lub opryskiwaczy ręcznych (w tym plecakowych).
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: