Spray na muchy MAX
  • Brak w magazynie
  • Spray na muchy MAX

Spray na muchy MAX

VACO
10,37 zł brutto
(8,43 zł netto)
Ilość
Brak w magazynie
Spray MAX do zwalczania owadów latających w pomieszczeniach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Produkt przeznaczony do powszechnego stosowania. Dzięki specjalnie dobranemu składowi spray bardzo skutecznie eliminuje owady latające.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.
Sposób użycia: 1. Przed dokonaniem zabiegu zamknąć drzwi i okna w pomieszczeniu. 2. Usunąć z pomieszczenia produkty spożywcze. 3. Wyprowadź zwierzęta domowe, zabezpiecz akwaria. 4. Wstrząsnąć opakowaniem z preparatem i nacisnąć głowicę zaworu. 5. Zamgławianie przeprowadzić rozpoczynając od najdalszej części pomieszczenia cofając się w kierunku wyjścia ze szczególnym uwzględnieniem wnęk. Czas zamgławiania: W pomieszczeniu o kubaturze 50 m3 spray rozpylamy przez ok. 10 s. Efekt bójczy uzyskuje się po 10 minutach. Po wykonaniu zabiegu, pomieszczenie pozostawić zamknięte przez ok. 1-2 godz., a następnie wywietrzyć przez ok. 1 godz. Uwagi: Po zamgławianiu umyć twarz i ręce wodą z mydłem. Nie przedłużać kontaktu z produktem, gdyż drażni oczy, skórę i błony śluzowe.

8 innych produktów w tej samej kategorii: