Zaprawa Maxim Power
  • Zaprawa Maxim Power
  • Zaprawa Maxim Power
  • Zaprawa Maxim Power
  • Zaprawa Maxim Power

  Zaprawa Maxim Power

  Syngenta
  2 638,94 zł brutto
  (2 443,46 zł netto)
  Jednostka
  • 20L
  Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie
  Zaprawa Maxim Power to zaprawa zbożowa nowej generacji zarejestrowana przeciwko najważniejszym chorobom przenoszonym przez ziarno i glebę. Wykazuje pozytywny wpływ na masę korzeniową. Stosowanie: pszenica, jęczmień, żyto, pszenżyto, owies.

  Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

  Zaprawa Maxim Power

  Maxim Powerto fungicyd w formie płynnego koncentratu o działaniu układowym, przeznaczony do zaprawiania ziarna w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw ciekłych i zawiesinowych Stosowanie: Środek przeznaczony do zaprawiania pszenicy ozimej i jarej, jęczmienia ozimego i jarego, pszenżyta ozimego, żyta ozimego oraz owsa. Maxim Power fungicyd w formie płynnego koncentratu o działaniu układowym, przeznaczony do zaprawiania ziarna w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw ciekłych i zawiesinowych.

  Zawartość substancji czynnych zaprawy Maxim Power:

  • sedaksan (związek z grupy karboksyamidów) - 25 g/l (2,36%),
  • fludioksonil (związek z grupy fenylopiroli) - 25 g/l (2,36%),
  • Inne substancje stwarzające zagrożenie niebędące substancja czynną: 1,2-benzoizotiazolin-3(2H)-on.

  Sporządzanie zaprawy Maxim Power i technika zaprawiania:

  Ściśle przestrzegać właściwego dawkowania środka. Przed użyciem wstrząsnąć. Zawiesinę do zaprawiania sporządzić w zbiorniku zaprawiarki lub w oddzielnym naczyniu. Do połowy wymaganej ilości wody dodać odpowiednią ilość zaprawy Maxim Power. Opróżnione opakowania przepłukać trzykrotnie wodą, a popłuczyny wlać do zbiornika zaprawiarki z cieczą użytkową. Uzupełnić wodą do potrzebnej ilości, dokładnie mieszając. Gotowa zaprawa może być użyta w czasie 24 godzin od momentu jej sporządzenia. Zaprawiać z włączonym mieszadłem.

  Ilość wody jest związana z typem zaprawiarki oraz wilgotnością ziarna. Większa ilość wody na ogół poprawia wyrównanie pokrycia ziarna zaprawą. Zaprawiony materiał siewny powinien być dokładnie i równomiernie pokryty środkiem. Zaprawiać w zaprawiarkach mechanicznych o ruchu ciągłym lub porcjowych, zgodnie z instrukcją obsługi danej zaprawiarki. Przed rozpoczęciem zaprawiania zaprawiarkę poddać kalibracji.

  8 innych produktów w tej samej kategorii: