Zaprawa Maxim Power
  • Brak w magazynie
  • Zaprawa Maxim Power
  • Zaprawa Maxim Power
  • Zaprawa Maxim Power
  • Zaprawa Maxim Power

Zaprawa Maxim Power

SYNGENTA
109,85 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 106,73 zł
Ilość
Brak w magazynie
Zaprawa Maxim Power to zaprawa zbożowa nowej generacji zarejestrowana przeciwko najważniejszym chorobom przenoszonym przez ziarno i glebę. Wykazuje pozytywny wpływ na masę korzeniową. Stosowanie: pszenica, jęczmień, żyto, pszenżyto, owies.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Zaprawa Maxim PowerMAXIM POWER to fungicyd w formie płynnego koncentratu (FS) o działaniu układowym, przeznaczony do zaprawiania ziarna w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw ciekłych i zawiesinowych.

Zawartość substancji czynnych:
sedaksan (związek z grupy karboksyamidów) - 25 g/l (2,36%),
fludioksonil (związek z grupy fenylopiroli) - 25 g/l (2,36%),
Inne substancje stwarzające zagrożenie niebędące substancja czynną: 1,2-benzoizotiazolin-3(2H)-on.

Sposób działania:
Fungicyd w formie płynnego koncentratu o działaniu układowym, przeznaczony do zaprawiania ziarna w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw ciekłych i zawiesinowych
Stosowanie:
Środek przeznaczony do zaprawiania pszenicy ozimej i jarej, jęczmienia ozimego i jarego, pszenżyta ozimego, żyta ozimego oraz owsa.

Maxim Power fungicyd w formie płynnego koncentratu o działaniu układowym, przeznaczony do zaprawiania ziarna w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw ciekłych i zawiesinowych.

Sporządzanie zawiesiny do zaprawiania i technika zaprawiania:
Ściśle przestrzegać właściwego dawkowania środka. Przed użyciem wstrząsnąć. Zawiesinę do zaprawiania sporządzić w zbiorniku zaprawiarki lub w oddzielnym naczyniu. Do połowy wymaganej ilości wody dodać odpowiednią ilość zaprawy Maxim Power. Opróżnione opakowania przepłukać trzykrotnie wodą, a popłuczyny wlać do zbiornika zaprawiarki z cieczą użytkową. Uzupełnić wodą do potrzebnej ilości, dokładnie mieszając. Gotowa zaprawa może być użyta w czasie 24 godzin od momentu jej sporządzenia. Zaprawiać z włączonym mieszadłem. Ilość wody jest związana z typem zaprawiarki oraz wilgotnością ziarna. Większa ilość wody na ogół poprawia wyrównanie pokrycia ziarna zaprawą. Zaprawiony materiał siewny powinien być dokładnie i równomiernie pokryty środkiem. Zaprawiać w zaprawiarkach mechanicznych o ruchu ciągłym lub porcjowych, zgodnie z instrukcją obsługi danej zaprawiarki. Przed rozpoczęciem zaprawiania zaprawiarkę poddać kalibracji.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

12 innych produktów w tej samej kategorii: