Krem łagodzący dla dzieci
  • Brak w magazynie
  • Krem łagodzący dla dzieci

Krem łagodzący dla dzieci

VACO
8,76 zł brutto
(7,12 zł netto)
Ilość
Brak w magazynie
Krem łagodzący dla dzieci do stosowania na skórę. Zawiera aktywny kolagen pochodzenia naturalnego ujędrniający i nawilżający naskórek. Regeneruje i spowalnia proces starzenia się skóry. Zawiera mentol, który zmniejsza uczucie świądu i powoduję efekt chłodzenia.

Krem przeznaczony do użytku zewnętrznego. Idealny do stosowania na co dzień, nie posiada składników plamiących i barwiących. Ma przyjemny delikatny zapach.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.
Kolagen pochodzenia naturalnego działa nawilżająco i ujędrniająco dzięki czemu zmniejsza podrażnienia, regeneruje i wygładza skórę przywracając jej elastyczność. Alantoina przyspiesza regenerację i ułatwia gojenie się uszkodzonego naskórka, dodatkowo działa przeciwzapalnie. Mentol posiada właściwości znieczulające i chłodzące, dzięki czemu zmniejsza efekt swędzenia lub pieczenia, pozostawiając przyjemne uczucie chłodu. Krem nie pozostawia tłustego nalotu i dobrze się wchłania. Produkt porównywalny z działaniem do leków, testowany dermatologicznie. Najważniejsze zalety produktu: - przynosi ulgę przy ukąszeniach i podrażnieniach, - działa 2w1 łagodzi ukąszenia i pielęgnuje skórę, - odpowiedni dla dzieci, - zawiera kolagen, alantoinę oraz mentol, - szybko się wchłania nie pozostawiając na skórze tłustego filtru. Czas działania: Działanie miejscowe – doraźne wg. uznania (pod kontrolą osoby dorosłej).

8 innych produktów w tej samej kategorii: