Input 460 EC
  • Brak w magazynie
  • Input 460 EC

Input 460 EC

963,77 zł brutto
(892,38 zł netto)
Ilość
Brak w magazynie
Input 460 EC jest fungicydem w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej o działaniu układowym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie pszenicy ozimej i jarej oraz jęczmienia jarego i ozimego przed chorobami grzybowymi. Środek przeznaczony jest do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Input 460 EC

INPUT 460 EC jest fungicydem w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej o działaniu układowym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie pszenicy ozimej i jarej oraz jęczmienia jarego i ozimego przed chorobami grzybowymi. Środek przeznaczony jest do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych.

8 innych produktów w tej samej kategorii: