Luna Care 71,6 WG
  • Niedostępny
  • Luna Care 71,6 WG
  • Luna Care 71,6 WG

Luna Care 71,6 WG

127,84 zł brutto
(118,37 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Luna Care 71,6 WG to fubgicyd w formie rozpuszczalnych w wodzie granul (WG) do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu powierzchniowym i układowym. Lune Care możemy stosować na większości uprawianych u nas odmian jabłoni z wyjątkiem Golden Delicious i jego sportach oraz na odmianie Honey Crunch.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Luna Care 71,6 WG

Fungicyd w formie rozpuszczalnych w wodzie granul (WG) do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu powierzchniowym i układowym. Lune Care możemy stosować na większości uprawianych u nas odmian jabłoni z wyjątkiem Golden Delicious i jego sportach oraz na odmianie Honey Crunch.

8 innych produktów w tej samej kategorii: