Pendifin 400 SC
  • Pendifin 400 SC
  • Pendifin 400 SC
  • Pendifin 400 SC

Pendifin 400 SC

48,24 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 46,88 zł
Jednostka
  • 1L
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Herbicyd Pendifin 400 SC to środek chwastobójczy zarejestrowany do stosowania w ziemniaku i ostropeście plamistym. Środek doglebowy zwalcza chwasty w okresie ich kiełkowania i wschodów.

Herbicyd Pendifin 400 SC jest herbicydem w formie koncentratu zawiesinowego do rozcieńczania wodą (SC) stosowanym doglebowo, przeznaczonym do zwalczania jednorocznych chwastów dwuliściennych i jednoliściennych. Środek pobierany jest przez korzenie i części nadziemne chwastów.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Pendifin 400 SC

Najskuteczniej zwalcza chwasty w okresie ich kiełkowania i wschodów. Chwasty jednoliścienne są zwalczane do fazy pierwszego lub do początku drugiego liścia, a dwuliścienne do fazy dwóch liści właściwych. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnego lub ciągnikowego opryskiwacza polowego.

Chwasty wrażliwe: chwastnica jednostronna, fiołek polny, gwiazdnica pospolita, jasnota purpurowa, komosa biała, maruna bezwonna, rdest powojowy, tobołki polne, włośnice i wyki

Chwasty średniowrażliwe: bodziszek drobny, przetacznik perski, przytulia czepna, rdest plamisty, rumian polny, rumianek pospolity

Chwasty średnioodporne: samosiewy rzepaku

Chwasty odporne: przetacznik polny

Ziemniak
Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 4,0 l/ha.
Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 3,0 - 4,0 l/ha.
Termin stosowania: przed wschodami ziemniaków, po uprzednim obredleniu i zabronowaniu pola. Nie stosować środka po wschodach ziemniaków.
Zalecana ilość wody: 300 l/ha.
Zalecane opryskiwanie: średniokropliste.
Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 1.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: