Cyperkill Max 500 EC
  • Cyperkill Max 500 EC
  • Cyperkill Max 500 EC

Cyperkill Max 500 EC

278,81 zł brutto
(258,16 zł netto)
Jednostka
  • 5L
  • 1L
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Cyperkill Max 500 EC to insektycyd w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczonym do zwalczania szkodników ssących i gryzących w uprawach roślin rolniczych, warzywnych i ozdobnych. Na roślinie działa powierzchniowo.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Cyperkill Max 500 EC

Insektycyd przeznaczony do zwalczania szkodników ssących i gryzących w uprawach roślin rolniczych, warzywnych i ozdobnych. Na roślinie działa powierzchniowo.

hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: