Cyperkill Max 500 EC
  • Niedostępny
  • Cyperkill Max 500 EC
  • Cyperkill Max 500 EC

Cyperkill Max 500 EC

278,06 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 270,17 zł
Ilość
Niedostępny
Insektycyd w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczonym do zwalczania szkodników ssących i gryzących w uprawach roślin rolniczych, warzywnych i ozdobnych. Na roślinie działa powierzchniowo.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.
Insektycyd przeznaczony do zwalczania szkodników ssących i gryzących w uprawach roślin rolniczych, warzywnych i ozdobnych. Na roślinie działa powierzchniowo.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: